Select Menu

ads2

Slider

Travel

Performance

Cute

My Place

Slider

Racing

Videos

» » » » » Nje tjeter website i Skraparit Zyrtar. Mes gabimesh dhe modes se hapjes se faqeve Websiti i Paazhornuar
«
Next
Newer Post
»
Previous
Older Post

Te hapesh nje website per institucionet ne Skrapar eshte forma me e re e komunikimit me publikun. Pervec aksesit keto website kerkojne administratore te mirefillte per azhornim, ne te kundert te ashtuquajturit profesionist te rrjetit abuzojne duke bere madje Gag ne rrjet. Keshtu, Nje tjeter websit zyrtar i Skraparit i referohet Drejtorise se Shendetit Publik Ne Skrapar. Por nese thjesht deperton ne klikim ne adresen e ketij institucioni pervecse disa fotosh dhe germezime asgje nuk gjen me shume. Madje Corovoda On Line kap ne linkun qe ju japim ne vijim edhe nje prej gafave ne kete website. Sikunderse mund ta ndiqni duke klikuar ketu, ne kete link poshte nje fotoje te ngarkuar dhe te bere publike, administratoret e bllofit te radhes nuk kane levizur qofte edhe modelin e temes, madje poshte fotos se gruaje shkruhet "Toni Blair eshte nje cik ne siklet sot".  Nje nenshkrim pa lidhje fare me kontekstin, dhe nje tekst i riperseritur gjendet thuajse ne gjithe websitin zyrtar ne fjale. Azhornimi i fundit i ketij websiti sipas faqes tregon 16 dhjetor 2011. Imazhi nje foto web nga dshpskrapar.gov.al
©Corovoda On Line

NJE MEDIA GRUP NGA Fatjon Kaloci

COROVODAONLINE BLOG ESHTE PJESE E RRJETIT COROVODAONLINE. NJE PREJ BLOGJEVE ME TE HERSHEM DEDIKUAR COROVODES, SKRAPARIT, POLICANIT ETJ JEMI ME JU QE NGA 2009 NE ATE KOHE SKRAPARI.NET NDERSA TANI POSTIMET TONA JANE TE SHUMENDJEKURA NGA CDO ANE E BOTES SHQIP.
«
Next
Newer Post
»
Previous
Older Post

No comments

Leave a Reply